امروز ۱۱ تیر سالروز تولد #اولین شهید دانشگاه امام صادق علیه‌السلام است؛ #شهید #محمود_کرمی. چراغ اول را محمود روشن کرد.
شهید محمود کرمی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام
بعد از پیروزی انقلاب، هم بیشتر درس می‌خواند و هم اینکه به فعالیت‌های هنری روی‌ آورد. دو #تئاتر را کارگردانی کرد و در مدارس مختلف اجرا کرد. رفت جبهه. لبنان هم خواست برود که به اصرار پدر نرفت. محمود می‌گفت: ما باید درس بخوانیم تا آنها که بالا شهری» هستند و به انقلاب اعتقادی ندارد، مانند گذشته تمام سازمان‌ها را در اختیار خود نگیرند». چند جا قبول شده بود اما همیشه از دانشگاه امام صادق علیه‌السلام تعریف می‌کرد. می‌گفت: من به فکر معنویات هستم!»
تمایل خود را به #ازدواج مطرح کرد. گفتیم فعلاً درس خواندن واجب‌تر است، گفت #جمع میان این دو ممکن است و ضمناً این کار ثواب زیادی دارد. ناگهان شنیدیم بدون اینکه با کسی صحبت کند به جبهه رفته و تنها تلفنی با پدر خداحافظی کرده است!
#خاطرات و عکس‌های خاطره‌انگیز خود را برای ما بفرستید: @hdarvishi
خاطرات پل مدیریت

تا حالا بارها برای #بهشت‌_گردی به #بهشت_زهرا رفته‌اید.
همه‌تان به مزار شهیدان وقار، باغانی، آقاجانی معمار و آقایی‌پور رفته‌اید.
اما تا حالا چند نفر از شما به زیارت اولین شهید دانشگاه امام صادق علیه‌السلام رفته‌اید؟
قطعه ۲۷، ردیف ۳۳، شماره ۳
نشانی مزار شهید محمود کرمی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام
ان‌شاءالله این هفته که رفتید بهشت زهرا (یا گار شهدای شهر خودتان)، ۵۷مین سالگرد تولدتش را تبریک بگویید!

#خاطرات و عکس‌های خاطره‌انگیز خود را برای ما بفرستید: @hdarvishi
خاطرات پل مدیریت

چگونه چراغ اتاق را خاموش کنیم؟!

از پل مدیریت تا بیت رهبری: من و مرثیه‌های اهری

خاطرات فتنه و نه دی؛ از عاشورای 88 تا 9 دی 1388

شهید ,محمود ,خاطرات ,درس ,هم ,بهشت ,صادق علیه‌السلام ,خود را ,امام صادق ,دانشگاه امام ,بفرستید @hdarvishi ,بفرستید @hdarvishi خاطرات

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بررسی ثبت آگهی ملک در جوکاخ چاپ و تبلیغات بهرنگ خرید بهترین عسل طبیعی بهترین های آرایشی ارز دیجیتال منهاج(راه روشن) روزنوشته‌های من پناه همه دانسته های من رمان تک